شرکت گوستاولف آلمان که فعالیت های خود را در زمینه تولید سیم بکسل از سال 1737 آغاز نموده بود در سال 1887 بصورت رسمی عضو انجمن تولید کنندگان صنعتی آلمان قرار گرفت. این شرکت که یک کمپانی خانوادگی محسوب میشود با انتقال کارخانه در سال 1912 به منطقه “گوترسلو” و گسترش مساحت کارخانه و حجم تولید به تولید گسترده تر سیم بکسل بالاخص سیم بکسل با مقاصد حفاری پرداخت. در سال 1936 شرکت گوستاولف آلمان با به ثبت رساندن اختراعی کارامد در زمینه بافت سیم بکسل که به PAWO معروف است و به کاهش تمرکز تنش در طول سیم بکسل کمک می کند کمک شایانی به بهبود کیفیت این قطعه صنعتی پرداخت. در سال در سال 1991 و پس از اتحاد آلمان شرقی و غربی با به راه انداختن دوباره کارخانه تولیدی در آلمان شرقی در منطقه “نبرا” و افزایش تولیدات و نمایندگان پخش محصولات در اروپا گامهایی به سمت جهانی شدن برداشت.
به طور کلی این کارخانه در حدود 130 سال به‌ طور مستمر مشغول فعالیت در زمینه‌ی تولید سیم بکسل است و هم اکنون در 7 سایت صنعتی در کشور آلمان و چندین کشور دیگر برترین سیم بکسل‌های تولید شده از آهن و فولاد را عرضه می‌کند. سیم بکسل گوستاولف مورد استفاده در صنایعی هم‌چون معماری، کشتی‌سازی، آسانسور، خودرو و مبلمان است و همواره بالاترین سطح کیفیت از نظر مواد اولیه و محصولات را عرضه می‌کند.
آنچه از میان انواع ساختارهای تولیدی و از بین برندهای مختلف موجود سیم بکسل آسانسوری گوستاولف را از باقی برندها مجزا می کند طول عمر مفید بسیار بالا بدلیل رعایت استاندارد های دقیق در تولید و مواد اولیه با تنسایل بالا می باشد. کلیه محصولات و سیم بکسل های گوستاولف همواره مورد آزمایش های سخت قرار گرفته تا بهترین کارکرد را داشته باشند. یکی دیگر از ویژگی های سیم بکسل گوستاولف گستردگی تولید، گستردگی مراکز پخش و در نتیجه تحویل سریع کالا به دست مشتریان می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *