خرید اینترنتی پولیفت

خرید اینترنتی پولیفت (Buy Polif online) از طریق سایت ها و فروشگاه های اینترنتی در حال حاضر امکان پذیر می باشد. البته باید برای خریدهای آنلاین به نکات مهمی دقت شود تا خرید به شکلی مفید و بدون ضرر انجام گیرد.

هزینه پایین، نگهداری و تعمیر راحت پولیفت، ارزان تر بودن آن نسبت به سایر بالابرهای برقی، کار کردن بدون نیاز به برق یا روغن، کشش وسایل و بار در تمامی زوایا  از قابلیت های مهم این وسیله به شمار می رود. برای خرید اینترنتی پولیفت نباید براساس قیمت آن تصمیم گرفت. زیرا این ابزار برای کارهای مختلفی ظرفیت های متفاوتی دارند و اگر برای کارهای سنگین از ظرفیت های پایین این وسیله که قیمت کمتری دارند استفاده کنید ممکن است خطرآفرین باشد.

 

پیشنهاد می شود مقاله وینچ برقی صنعتی و کاربرد آن در صنعت چیست؟ را نیز مطالعه نمایید

 

خرید اینترنتی پولیفت

 

چگونه می توان خرید اینترنتی پولیفت را به بهترین شکل انجام داد؟

پولیفتی که انتخاب و خریداری می کنید باید ویژگی ها و مشخصات خاصی داشته باشد. در ادامه به شرح مشخصات پولیفت می پردازیم.

1.ظرفیت مناسب

پولیفت با ظرفیت های مختلفی از ۰٫۵ تن تا ۵۰ تن در بازار موجود است که بر اساس نیاز، طراحی شده اند. بنابراین در هنگام خرید اینترنتی پولیفت باید حداکثر وزن مورد نیاز را در نظر بگیرید. برای حرکت وزنه ۲ تنی نیازی به خرید پولیفت ۱۰  تنی نمی باشد.

2.فاصله LIFT

در هنگام خرید اینترنتی پولیفت باید به ارتفاع بالابری آن دقت کنید. این فاصله از بالابر تا بار برداشته شده است و معمولا ارتفاع ۳ متر یا ۶ متر آن متداول می باشد.

3.قطعات قابل تعویض

برای خرید اینترنتی پولیفت حتما مدلی را خریداری کنید که قطعات استاندارد و قابل تعویض داشته باشد.

4.زنجیره استیل آلیاژ

در هنگام خرید اینترنتی پولیفت شرح مشخصات فنی محصول را با دقت مطالعه کنید و از قاب و روکش از آلیاژ آلومینیوم قوی و گالوانیزه بودن زنجیر دستی مطمئن شوید. همچنین توجه کنید که مواد زنجیره بار باید از جنس استیل آلیاژی درجه ۸۰ باشد.

5.محیط

باید بر حسب شرایط و محیطی که در آن کار می کنید، مدلی از پولیفت را انتخاب کنید که طول عمر و دوام و عملکرد آن را تضمین کند.

 

پیشنهاد می شود مقاله سیم بکسل آسانسور چیست | و چه کاربردی دارد؟ را نیز مطاله نمایید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *